• Tumblr
 • Youtube
 • Twitter
 • Facebook
 • Tumblr Mobil Görünüm Renklendi!

  17.05.2014 tarihinde tumblr tarafından yazıldı.

 • Tumblr mobile yepyeni bir özellik geldi! Haberiniz var mı ?

  Tumblr ekibinin resmi hesabından yapılan açıklamaya göre, Tumblr mobil uygulamasının görünümü artık özelleştirilebilecek. Özelleştirmeden kastımız ise arka plan renginde yapabileceğiniz değişiklik. Her ne kadar kapsamlı bir değişiklik gibi görünmese de en azından o iç karartıcı renkten kurtulabileceğiz.

  telelelflefe

  İşte Tumblr Ekibinin yapmış olduğu o açıklamalar..

  Daha geçen hafta blogunun mobil görünümünü özelleştirmen mümkün değildi. Sonra birden mümkün oluverdi. Hayat işte böyle çılgın sürprizlerle dolu.

  Şunlara bir bakar mısın? Harika olmuş hepsi. Hepiniz harika olmuşsunuz. Pardon, tüm bu gelişmelerden başımız dönmüş durumda. Harika. Tek kelimeyle harika.

  Hep yapmak istediğin şey artık mümkün: Tumblr mobil uygulamalarında blogunun görünümünü artık istediğin gibi düzenleyebilirsin. Üst bilgi resmini koy, sayısız yazı tipinden birini seç. Sonsuz renk seçeneği ve burada bahsetmediklerimiz de cabası. Eğer sıkılmayıp sayacak olursan, söyleyelim, 3,3 milyar tane farklı kombinasyon oluşturman mümkün.

  En güzeli ise yaptığın tüm seçimlerin panodaki görünümüne uygulanacak olması. Avatarın üzerine gel. Bak bakalım. Nasıl, blogunun güzelliği gözlerini kamaştırıyor, değil mi?

  Yeni uygulamayı indir (iOSAndroid) ya da panondanAyarlar sayfasına git ve bloguna güzel bir görünüm ver. İstersen acayip bir görünüm yakala. Artık orası sana kalmış. Bizden bu kadar. Tadını çıkar!

  YAZAR HAKKINDA

  Author İmage

  tumblr

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir